2013 Jolle Találkozó eredmények

 

Összevont eredmények

Hely.HajóOsztály Vit. sz.KormányosLegénységBef. idő
1 Vivien SAT     Sakrady Péter Balog László; Csákányos Zsolt 11:18:00
2 Bolero C-TJolle   C71 Lacsni Gergely Szalonnás István; Õri Sándor 11:18:50
3 Orion C-TJolle   C67 Kalfsbeek-Dobóczi Anna Szilva Gábor; Harm Kalfsbeek; Lauko Péter 11:21:14
4 Csilige C-TJolle   C68 Kormos Gábor Kovács Dániel; Deák Levente; Manninger Gusztáv 11:23:40
5 Szélkiáltó C-TJolle   C61 Grósz Tamás Nyéki Zsolt; Sövény Bálint 11:24:27
6 Csér P   P123 Miklós Tibor Tóth Ágnes 11:25:31
7 Rita P   P36 Stolle László Lakó Ferenc; Simalcsik Zsófia 11:26:15
8 Rébó C-Klasszik   C64 Csizi Botond Simo Béla; Szemelyáci János 11:27:01
9 Mámor P   P2 Hajdu Gábor Henn Orsolya; Hajdu Kata Sára 11:27:06
10 Sagitarius C-TJolle   C59 Rozner Tamás Farkas Dóra; Orosz Anita; Magosin Márk; Frankl Barnabás; Antal Áron 11:28:51
11 Fru-Zu C-TJolle   C51 Bisztray András Dudok Barna; Uti Szandra 11:28:57
12 Szélhámos C-TJolle   C57 Rózner Tamás Rózner Nikoletta; Farkas Ferenc; Karlik Pál 11:29:55
13 Atos P   P50 Lukács Aladár Hajdú Boglárka; Lukács Rita 11:30:27
14 Settenkedõ SAT     Csapó Imre Csapó Imréné 11:30:59
15 Offroad C-TJolle   C70 Nagy István Nagy Dávid; Kovács Tamás 11:32:31
16 Ficánka C-TJolle   C39 Inhof Ottó Kiss Ferenc; Bartyik Mária; Nika Miklós; Kovácsné Évike 11:36:47
17 Flamenco SAT     Csorba Gábor Máté József 11:36:48
18 Saturn 23 GT SAT     Kellner Péter   11:41:15
19 Tücsi SAT     Géczi László Hoffmann László 11:41:58
20 Keszeg YS-II     Kenesei István Pap Sára; Kató Bálint 11:48:41
21 Lurkó SAT     Dr. Tausz István Tausz Péter; Hermann Zoltán 11:49:17
22 Fandango C-Klasszik   C40 Dr. Eszes Gábor Hódi Richárd; Jürgen Moldenhauer; Oravetz István 11:52:43
23 Andopé P   P103 Keserû Endre Halvax Miklós; Wenninger Anna; Szilágyi Réka 11:53:54
24 Tábornok C-Klasszik   C45 Kottász Béla Dávid Farkas József; Farkas Gergõ; 11:55:25
25 Furioso YS-II     Varsányi Attila Lédl Richárd 12:09:40
26 Bestia YS-II   2 Bakonyi Csaba Juhász Attila 12:12:35
27 Gruppo 23 YS-II     Nagy Tamás Dorozsmai Attila 12:19:32

 

C-Klasszik Osztály

Hely.Hajó Vit. sz.KormányosLegénységBef. idő
1 Rébó   C64 Csizi Botond Simo Béla; Szemelyáci János 11:27:01
2 Fandango   C40 Dr. Eszes Gábor Hódi Richárd; Jürgen Moldenhauer; Oravetz István 11:52:43
3 Tábornok   C45 Kottász Béla Dávid Farkas József; Farkas Gergõ; 11:55:25

 

C-TJolle osztály

Hely.Hajó Vit. sz.KormányosLegénységBef. idő
1 Bolero   C71 Lacsni Gergely Szalonnás István; Õri Sándor 11:18:50
2 Orion   C67 Kalfsbeek-Dobóczi Anna Szilva Gábor; Harm Kalfsbeek; Lauko Péter 11:21:14
3 Csilige   C68 Kormos Gábor Kovács Dániel; Deák Levente; Manninger Gusztáv 11:23:40
4 Szélkiáltó   C61 Grósz Tamás Nyéki Zsolt; Sövény Bálint 11:24:27
5 Sagitarius   C59 Rozner Tamás Farkas Dóra; Orosz Anita; Magosin Márk; Frankl Barnabás; Antal Áron 11:28:51
6 Fru-Zu   C51 Bisztray András Dudok Barna; Uti Szandra 11:28:57
7 Szélhámos   C57 Rózner Tamás Rózner Nikoletta; Farkas Ferenc; Karlik Pál 11:29:55
8 Offroad   C70 Nagy István Nagy Dávid; Kovács Tamás 11:32:31
9 Ficánka   C39 Inhof Ottó Kiss Ferenc; Bartyik Mária; Nika Miklós; Kovácsné Évike 11:36:47

 

P osztály

Hely.Hajó Vit. sz.KormányosLegénységBef. idő
1 Csér   P123 Miklós Tibor Tóth Ágnes 11:25:31
2 Rita   P36 Stolle László Lakó Ferenc; Simalcsik Zsófia 11:26:15
3 Mámor   P2 Hajdu Gábor Henn Orsolya; Hajdu Kata Sára 11:27:06
4 Atos   P50 Lukács Aladár Hajdú Boglárka; Lukács Rita 11:30:27
5 Andopé   P103 Keserû Endre Halvax Miklós; Wenninger Anna; Szilágyi Réka 11:53:54

 

Saturn osztály

Hely.Hajó Kormányos Legénység YSBef. időKorr. idő
1 Vivien   Sakrady Péter   Balog László; Csákányos Zsolt   107 11:18:00 1:12:54
2 Flamenco   Csorba Gábor   Máté József   116 11:36:48 1:23:27
3 Settenkedõ   Csapó Imre   Csapó Imréné   108 11:30:59 1:24:15
4 Tücsi   Géczi László   Hoffmann László   108 11:41:58 1:34:25
5 Saturn 23 GT   Kellner Péter       106 11:41:15 1:35:31
6 Lurkó   Dr. Tausz István   Tausz Péter; Hermann Zoltán   108 11:49:17 1:41:11

 

YS

Hely.Hajó OsztályKormányos Legénység YSBef. időKorr. idő
1 Keszeg   YS-II Kenesei István   Pap Sára; Kató Bálint   99 11:48:41 1:49:47
2 Furioso   YS-II Varsányi Attila   Lédl Richárd   114 12:09:40 1:53:45
3 Bestia   YS-II Bakonyi Csaba   Juhász Attila   112 12:12:35 1:58:23
4 Gruppo 23   YS-II Nagy Tamás   Dorozsmai Attila   113 12:19:32 2:03:29

 

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

III. Jolle Találkozó előadások

A 2013-as III. Jolle Találkozón megtartott előadások videóit fogjuk ezúton az érdeklődők számára elérhetővé tenni. Read More
  • 1